2017-2018 Güz Dönemi Sınav Programı

Yayınlanma Tarihi: 19-10-2017

Kodu Adı Öğretim Üyesi   Sınav Tarihi Saati Derslik
ATA1001 Atatürk Principles I   VİZE 30.11.2017 17:00 D1
FİNAL 28.12.2017 17:00 D1
CME1201 Algorithms and Programming – I Alp KUT-Derya BİRANT-Kökten Ulaş BİRANT VİZE 29.11.2017 13:00 D1-D2-D3-D4
FİNAL 27.12.2017 09:00 D1-D2-D3-D4
CME1203 Introduction to Computer Engineering Yalçın ÇEBİ VİZE 03.11.2017 13:00 D2-D4-D5-D6
FİNAL 02.01.2018 09:00 D1-D2-D4-D6
CME1205 Discrete and Combinatorial Mathematics Tanzer ONURGİL VİZE 01.11.2017 13:00 D1-D2-D3-D4
FİNAL 28.12.2017 10:30 D1-D2-D4-D6
MAT1001 Calculus I   VİZE 1 30.10.2017 17:00 D2-D4-D5-D6
VİZE 2 27.11.2017 17:00 D2-D4-D5-D6
FİNAL 25.12.2017 17:00 D2-D4-D5-D6
PHY1001 Physics I Serpil ŞAKİROĞLU VİZE 1 31.10.2017 17:00 D1-D2-D3-D4-D5-D6
VİZE 2 28.11.2017 17:00 D1-D2-D3-D4-D5-D6
FİNAL 26.12.2017 17:00 D1-D2-D3-D4-D5-D6
PHY1101 LAB Physics I LAB Serpil ŞAKİROĞLU LABORATUVAR 14.12.2017 17:00 D1-D2-D3-D4-D5-D6
             
CME2003 Logic Design Şerife SUNGUN VİZE 07.11.2017 15:15 D2-D4
FİNAL 02.01.2018 15:00 D2-D4
CME2007 Differential  Equations Melda Duman-Başak KARPUZ VİZE 1 10.11.2017 13:00 D1-D3-D4-D6
VİZE 2 06.12.2017 09:00 D1-D4-D5-D6
FİNAL 28.12.2017 13:00 D2-D4-D6
CME2201 Data Structures Zerrin IŞIK VİZE 08.11.2017 09:00 D1-D3-D4-D5
FİNAL 03.01.2018 11:00 D2-D4-D6
CME2203 Introduction to Circuits and Electronics Özlem ÖZTÜRK VİZE 06.11.2017 17:00 D1-D2-D3-D4-D5-D6
FİNAL 27.12.2017 15:15 D1-D2-D3-D4-D5-D6
CME2205 Probability and Statistics Senem VAHAPLAR VİZE 07.11.2017 09:00 D1-D4-D5-D6
FİNAL 04.01.2018 09:00 D2-D4-D6
CME2207 Differential Equations and Linear Algebra Damla Gürkan KUNTALP VİZE 1 10.11.2017 13:00 Elektronik-Müh.-Biyomedikal-lab.
VİZE 2 06.12.2017 09:00 Elektronik-müh.-Biyomedikal-lab.
FİNAL 28.12.2017 13:00 Elektronik-müh.-Biyomedikal-lab.
TDL1001 Turkish I   VİZE 01.12.2017 17:00 D2-D6
FİNAL 29.12.2017 17:00 D2-D6
             
CME3201 Database Management Systems Semih UTKU VİZE 03.11.2017 10:30 D2-D4
FİNAL 26.12.2017 13:00 D2-D4
CME3203 Theory of Computation Süleyman SEVİNÇ VİZE 1 01.11.2017 10:30 D1-D2-D5
VİZE 2 29.11.2017 10:30 D1-D2-D5
FİNAL 03.01.2018 15:00 D2-D4
CME3205 Operating Systems Adil ALPKOÇAK VİZE 02.11.2017 09:00 D1-D2-D6
FİNAL 29.12.2017 09:00 D2-D4
CME3207 Signals and Systems for Comp Eng Reyad Yılmaz-Yavuz Şenol VİZE 28.11.2017 13:00 D2
FİNAL 05.01.2018 13:00 D2
             
CME4003 Principles of Embedded Systems Mehmet Hilal ÖZCANHAN VİZE 1 10.11.2017 08:30 D1-D3-D5-D6
VİZE 2 07.12.2017 09:00 D3-D4-D5
FİNAL 27.12.2017 13:00 D2-D4
CME4402 Introduction to Cryptography Gökhan DALKILIÇ VİZE 07.11.2017 13:15 D6
FİNAL 05.01.2018 09:00 D6
CME4411 Software Project Management Kökten Ulaş BİRANT VİZE 08.11.2017 13:00 D1-D5
FİNAL 25.12.2017 10:30 D4
CME4412 Introduction to Digital Image Processing Özlem ÖZTÜRK VİZE 09.11.2017 11:00 D4
FİNAL 02.01.2018 11:00 D4
CME4413 Topics in Databases Canan Eren ATAY VİZE 06.11.2017 13:00 D1-D3
FİNAL 28.12.2017 15:00 D2
CME4416 Introduction to Data Mining Derya BİRANT VİZE 05.12.2017 13:00 D4
FİNAL 28.12.2017 15:00 D4
CME4423 Mobile Devices and Applications Mehmet Hilal ÖZCANHAN-Semih UTKU VİZE 09.11.2017 09:00 D6
FİNAL 04.01.2018 11:00 D6
CME4428 iOS Programming Adil ALPKOÇAK VİZE 09.11.2017 13:00 D4
FİNAL 03.01.2018 13:00 D6
CME4432 Applications of Decision Support Systems Alp KUT VİZE 08.11.2017 09:30 D6-Ek-derslik
FİNAL 03.01.2018 09:00 D4
CME4434 Datawarehouses and Business Intellegence Canan Eren ATAY VİZE 06.11.2017 10:00 D1-D3
FİNAL 04.01.2018 15:00 D2
CME4454 Network Services and Applications Gökhan DALKILIÇ VİZE 08.11.2017 13:30 D3-D6
FİNAL 29.12.2017 15:00 D4
             
ESE2066 Occupational Help Diseases in Engineering   VİZE 04.12.2017 14:45 Maden-MDN-3-+-Ek-Derslik
FİNAL 25.12.2017 14:45 Maden-MDN-3-+-Ek-Derslik
MSI2026 Avr. Bir. ve Av. Kon. Büt. Çev. Pol. (1. Şube)   VİZE 04.12.2017 08:30 D1-D3
FİNAL 25.12.2017 08:30 D2-D3
MSİ2013 Mühendislik Etiği (2. Şube)   VİZE 08.12.2017 14:45 Jeoloji-D-56-+-Ek-Derslik
FİNAL 26.12.2017 14:45 Jeoloji-D-56-+-Ek-Derslik
MSİ2013 Mühendislik Etiği (1. Şube)   VİZE 08.12.2017 10:15 Metalurji-ve-Malzeme-MMZ1-+-Ek-Derslik
FİNAL 26.12.2017 10:15 Metalurji-ve-Malzeme-MMZ-1-+-Ek-Derslik
MSİ2048 Türkiyenin Jeo Miras Jeoturizm (1. Şube)   VİZE 04.12.2017 13:00 Ortak-Derslikler—B-024
FİNAL 25.12.2017 13:00 Ortak-Derslikler—B-024
MSİ2062 Yönetimde Stratejik Planlama   VİZE 04.12.2017 10:15 D1-D3
FİNAL 25.12.2017 10:15 D2-D3
MTS3003 Nanoteknolojiye Giriş (1. Şube)   VİZE 04.12.2017 13:00 Metalurji-ve-Malzeme-MMZ-4
FİNAL 25.12.2017 13:00 Metalurji-ve-Malzeme-MMZ-4