Disiplin İçi Yarışma Ödülleri


Yarışma Ödülleri   (Disiplin içi takım çalışması)

 

Öğrenci Adları

(Bilgisayar Müh.)

Yarışma Adı

Tarih

Yer

Takım adı / Proje Konu

Derece

Dursun Ali Özer

Habib Akçakale

Ozan Konur

(mezunlarımız)

Google Hash Code

01.03.2018

Depark BAMBU İzmir

Ispixel

Dünyada

716.cı

Erkan Mahmut Gök

Berat Yaman

Google Hash Code

01.03.2018

Depark BAMBU İzmir

BE CENG

Dünyada 1826.cı

Hüseyin Yapıcı

Abdulkadir Güvel

Berke Kadam

Deniz Akkuş

Müge Firdevs Gıran

Anadolu Sigorta Hackathon

18-19 Kasım 2017

İstanbul

Boyoz

Üçünçü

Ceyda Koç

Sumru Kars

İrem Doğan

 

Turkcell Geleceği Yazan Kadınlar

 

Android Proje Geliştirme Y.

Ekim 2017

İstanbul

NOT | KAZAN

 

Finalist

Enes Çankırı

Week of Code

2017

Dünya Çapında

Programlama Yarışması

Dünyada 615.ci

Kadirşinas Kaynak

Ayşe Betül Şimşek

GBYF Proje Yarışması

Mayıs 2017

İzmir

Tu-TAP

 

Üçüncü

Büşra Çetinbaş

Sultan Aktin

Aslıhan Gürkan

Emine Arıkan

GBYF Proje Yarışması

Mayıs 2017

İzmir

Şehir ve Çevre Kategorisi

Üçüncü

Yunus Turdu

GBYF Proje Yarışması

Mayıs 2017

İzmir

Şehir ve Çevre Kategorisi

İkinci

Emre Karaşahin

GBYF Proje Yarışması

Mayıs 2017

İzmir

SOMA

İkinci

H. Alpin Türkoğlu

GBYF Proje Yarışması

Mayıs 2017

İzmir

Hello Maps!

İkinci

Filiz Lüllecioğlu

GBYF Proje Yarışması

Mayıs 2017

İzmir

Sağlık ve Yaşam Kategorisi

Üçüncü

Gülgün Pekmezci

Talha Can Havadar

GBYF Proje Yarışması

Mayıs 2017

İzmir

Sanayi ve Endüstri Kategorisi

Birinci

Filiz Lüllecioğlu

TÜBİTAK Bitirme Projeleri Y.

Mayıs 2017

Konya

 

Finalist

Enes Çankırı

Ad Infinitum

2017

Dünya Çapında

Programlama Yarışması

Dünyada 464.cü

Enes Çankırı

 

Samsung Code The Next

2016

Dünya çapında

Programlama Yarışması

Dünyada 402.ci

Enes Çankırı

Emre Hayırcı

Mesut Soylu

Google Hash Code

11.02.2016

Dünya çapında

Deuterium

Dünya 659.cusu

Umut Deveci

OBSS ITalent Roadshow Yarışması 2016

19.04.2016

İzmir

 

Birinci

Enes Çankırı

 

İzmir Üniv. Bilgisayar Olimpiyatları (IUBO)

15.03.2016

İzmir

Programlama Yarışması

Altın Madalya

Emre Hayırcı

İzmir Üniv. Bilgisayar Olimpiyatları (IUBO)

15.03.2016

İzmir

Programlama Yarışması

Bronze Madalya

Kadirşinas Kaynak

 

Mehmet Cengiz

Emre Ünsal

Mehmet Milli

3. Gediz Üniversitesi Robot Günleri

19.03.2016

İzmir

Serbest Kategori

İkincilik

Metin Kahveci

Kemal Baysarı 

Deniz Gezgin

 

Mehmet Cengiz

Emre Ünsal

Mehmet Milli

3. Gediz Üniversitesi Robot Günleri

19.03.2016

İzmir

Çizgi İzleyen Kategori

12.

Emre Hayırcı

Microsoft MEA MSP Summit’16

31.05.2016

Egypt

 

MSP Hero Award

Kadir Tandoğan Tilki

GBYF Proje Yarışması

Mayıs 2016

İzmir

OEE

İkinci

Yunus Keskin

Candan Çakmak

GBYF Proje Yarışması

 

Ziyaretçi Oylaması

Mayıs 2016

İzmir

Carrier Piegon

Birinci

Yunus Keskin

Candan Çakmak

GBYF Proje Yarışması

 

Sanayi/Endüstri/Ticaret Kategorisi

Mayıs 2016

İzmir

Carrier Piegon

Birinci

Mesut Soylu

Enes Çankırı

Emre Hayırcı

Mercan Gürcan

DEU ACM HashCode

11.02.2016

İzmir

Programlama Yarışması

Birinci

Mert Can Kurum

Global Game Jam EGE 2016

31.01.2016

İzmir

Ritual Rains

İkinci

Onur Çelik

Microsoft Açık Akademi Yaz Okulu

2015

 

BENZİNCİ

İkinci

Atike Doğan         

Tuba Demir

GBYF Proje Yarışması

Mayıs 2015

İzmir

Akademik Kategorisi

Üçüncü

Gamze Özçelik

Yağmur Ayşan

GBYF Proje Yarışması

Mayıs 2015

İzmir

Akıllı Giyim Kabin Sys.

GİLTAŞ Özel Ödülü

Emre Hayırcı

İzmir Üniv. Bilgisayar Olimpiyatları (IUBO)

07.03.2015

İzmir

Programlama Yarışması

Silver Madalya

Mert Can Kurum

Erman Haskan

 

Global Game Jam Ege 2015

25-26 Ocak 2015

İzmir

New Game

Birinci

Emre Hayırcı

IYTE IEEE – Izhack

01.03.2015

İzmir

Web App Security

Üçüncü

Enes Çankırı

Emre Hayırcı

Bogazici University ACM Winter Algo Camp. 

07.02.2015

İstanbul

Deuterium

Dördüncü

Emre Hayırcı

Izmir Economy University Play Your Dream Project

24.01.2015 

İzmir

 

Programlama Alanında Ödül

Mert Can Kurum

Erman Haskan

 

TTNET Buildup 2014

10 – 11 Mayıs 2014

İzmir

Game

Birinci

Sinem Kalay

Yağmur Yıldırım

Betül Dündar

Büşra Demirci

Fikrimobil Proje Yarışması 2014

 

2014

İstanbul

Cepte Sağlık

Mansiyon

Melike Çağlayan

Begüm Çekirge

TÜBİTAK Lisans Öğrencileri Yazılım Projeleri Yarışması

 

2014

Ankara

Analiz@

Finalist

Emircan Kılınç

Cihan Kantarcı

Duygu Yıldıran

Serdar Akis

TÜBİTAK Lisans Öğrencileri Yazılım Projeleri Yarışması

 

2014

Ankara

Ataksis

Finalist

Ozan Konur

Sabit Çetintaş

Deniz Arslan

Fikrimobil Proje Yarışması 2014

 

2014

İstanbul

Domatek

Mansiyon

Erman Haskan

Mert Can Kurum

Global Game Jam Ege 2014

31.01.2014

İzmir

Game

İkinci

Habib Akçakale

Dursun Ali Özer

Code Wars 2014

2014

İzmir

Birinci

Birinci

Fırat Sezel

Code Wars 2014

2014

İzmir

İkinci

İkinci

Efe Can İçöz

Yıldız Ardal

Code Wars 2014

2014

İzmir

Üçüncü

Üçüncü

Betül Dündar

Büşra Demirci

Sinem Kalay

Yağmur Yıldırım

IBM Yazılım Akademisi

26.05.2014

İstanbul

NOTT

Finalist

Erman Haskan

Alpin Türkoğlu

Emre Zorlu

Global Game Jam Ege 2014

2014

İzmir

Game

İkinci

Aydan Rende

OBSS Özel Yaz Staj Programı

13 Ekim 2014

İstanbul

 

Birinci

Hamdi Altınok Abdurrahman Yıldız

Sümeyra Tama

Murat Karakuş

GBYF Proje Yarışması

Mayıs 2013

İzmir

Emzik

Birinci

Abdurrahman Yıldız

Hamdi Altınok Murat Karakuş

Sümeyra Tama

Microsoft Imagine Cup 2013

2013

İstanbul

CodeRunners

Üçüncü

Engin Oruç

Hilmi Yıldız

Code Wars 2013

2013

İzmir

Birinci

Birinci

Servet Adıgüzel

Gözde Civan

Code Wars 2013

2013

İzmir

İkinci

İkinci

İlker Satmaz

Mahmut Bayındır

Code Wars 2013

2013

İzmir

Üçüncü

Üçüncü

Abdurrahman Yıldız

Hamdi Altınok Sümeyra Tama Murat Karakuş

TÜSİAD Bu Gençlikte İş Var

24.10.2013

İstanbul

Emzik

Finalist

Nesrin Kaya

Gözde Civan

TÜBİTAK BİDEB

Mayıs 2013

Ankara

Dibimdeki Dükkan

Birinci

Abdurrahman Yıldız

Hamdi Altınok Murat Karakuş

Sümeyra Tama

TÜBİTAK BİDEB

Mayıs 2013

Ankara

Kid’s Garden

İkinci

Bahadır Taşdemir

OBSS Proje Yarışması 2013 

2013

İzmir

Java Roadshow

Birinci

 


Güncel Duyurular