Disiplinler Arası Yarışma Ödüllerimiz


Yarışma Ödülleri     (Disiplinler arası takım çalışması içeren)

Öğrenci Adları

(Bilgisayar Müh.)

Öğrenci Adları

(Diğer Disiplin)

Yarışma Adı

Tarih

Yer

Takım adı / Proje Konu

Derece

Diğer Disiplin

Enes Çankırı

Emre Yavuz

Ebru Diler

Cem Kalkan

Google Hash Code

01.03.2018

Depark BAMBU İzmir

P=nP

Dünyada 485.ci

Endüstri Müh.

Emre Yavuz

Enes Çankırı

Ebru Diler

Yapı Kredi Hackathon

8, 9, 10 Aralık 2017

 

P=nP

 

Üçüncü

 

Endüstri Müh.

Özenç Çelik

Samet Aylak

(Bartın Üniversitesi)

 

Turkcell Geleceği Yazanlar Mobil Uyg. Geliş.

Mayıs 2017

 

İstanbul

Hocam Nerede

İkinci

Yönetim Bilişim Sistemleri

 

Enes Çankırı

Serkan Mutlu

Hugo Boss Hackathon Vol.II

23-24 Kasım 2017

Depark İzmir

P=nP

Birinci

Endüstri Müh.

Doğancan Çolak

 

Hakan Çalışkan

Hugo Boss Hackathon Vol.II

23-24 Kasım 2017

Depark İzmir

 

İkinci

Endüstri Müh.

Emre Yavuz

Enes Çankırı

 

Ebru Diler

Anadolu Sigorta Hackathon

18-19 Kasım 2017

İstanbul

P=nP

İkinci

Endüstri Müh.

İlknur Kurban

Enes Çankırı

Cem Kalkan

Ebru Diler

Hugo Boss Hackathon

Mayıs 2017

Depark İzmir

P=nP

Birinci

Endüstri Müh.

Enes Çankırı

Ebru Diler

IEEEXtreme Programming Competition 11.0

14.10.2017

Dünya çapında

Deuterium

 

Türkiye 5.liği Dünya 256.liği

Endüstri Müh.

Yunus Keskin

Işıl Yılmaz

Emre Keskin

 

Dr.Öğr.Üyesi Özgür Tamer

Dr.Öğr.Üyesi Ahmet Özkurt

Renesas MCU Car Rally 2017

 

 

16.03.2017

Nuremberg, Germany

sudo-bot

 

 

Finalist

Elektrik-Elektronik Müh.

Dursun Ali Özer

Berkay Türkgeldi

Hüseyin Şahutoğlu

 

Dr.Öğr.Üyesi Özgür Tamer

Dr.Öğr.Üyesi Ahmet Özkurt

Renesas MCU Car Rally 2017

 

16.03.2017

Nuremberg, Germany

Enterpreneur

Finalist

Elektrik-Elektronik Müh.

Fethan Us

Abdullah Hamidi (işletme)

Sude Aysul

(Yön. Bil. Sis.)

Hack For Good – İnovatif Düşünme Atölyesi

04.04.2017

İzmir

Par)car

İkinci

İşletme

 

Yönetim Bilişim Sistemleri

Hakan Altaş

Dursun Ali Özer

Yunus Keskin

 

Emre Keskin

 

Siemens Hackhaton “Endüstri 4.0”

22-23 Ekim 2016

 

İstanbul

 

Üçüncü

Elektrik-Elektronik Müh.

Işıl Yılmaz

Özge Kural

 

Araş.Gör. Emre Ünsal

Semih Yıldırım

 

Dr.Öğr.Üyesi Özgür Tamer

 

Renesas MCU Car Rally 2016

25.02.2016

Nuremberg, Germany

DEBOT

Finalist

Elektrik-Elektronik Müh.

Dursun Ali Özer

Yunus Keskin

Candan Çakmak

 

Araş.Gör. Emre Ünsal

Emre Keskin

Hüseyin Şahutoğlu

 

Dr.Öğr.Üyesi Özgür Tamer

Renesas MCU Car Rally 2016

25.02.2016

Nuremberg, Germany

PENTABOT

Finalist

Elektrik-Elektronik Müh.

Sinem İpek

Gizem Mercan

Onur Yüksel

TET Proje Baharı

08.04.2015

İstanbul

Smart Fridge

Finalist

Elektrik-Elektronik Müh.

Mert Can Kurum Erman Haskan

Erman Güleç

Alpin Türkoğlu

Irmak Özden

(Yaşar Üniv. YL)

DOGED IEEE BuildUp’15

2015

 

Universe Fighter

Üçüncü, Jüri özel Ödülü

 

Grafik Tasarım

Sinem İpek

Gizem Mercan

Onur Yüksel

DEU Müh. Fak.  Disiplinler Arası Proje Yarışması

Haziran 2015

İzmir

Smart Fridge

Başvuru

Elektrik-Elektronik Müh

Erman Güleç

Erman Haskan

Mert Can Kurum

 

Cem Akın

Murat Süygun Ertuğrul Tunalı

Global Game Jam’ (GGJ) İzmir ayağı

2015

İzmir

Phone Blast

Birinci

Grafik Tasarım

Barış Hamil

Berkay Türkgeldi

ÇEVMER

İklim Değişikliği, Küresel Isınma P.Y.

22.05.2014

İzmir

Çevre Canavarı

Üçüncü

Çevre Müh.

Fırat Yıldırım

Ufuk Usta

DEU Müh. Fak.  Disiplinler Arası Proje Yarışması

Haziran 2014

İzmir

Bitirme Projesi

İkinci

Elektrik-Elektronik Müh

Abdurrahman Yıldız

Hamdi Altınok Murat Karakuş

?

DEU Müh. Fak.  Disiplinler Arası Proje Yarışması

Haziran 2013

İzmir

Emzik

Birinci

Endüstri Müh.

 


Güncel Duyurular